Våre ansatte

MWC Gruppen AS består av trivelige og serviceinnstilte medarbeidere med god kunnskap og erfaring lang fartstid i bransjen. Vi er her for å hjelpe deg.

Niels
Niels Hodt

Stilling: Daglig leder

Tlf: 958 08 684 E-post: niels@mwc.no
Mwc 7April14 226976
Andreas Rønold

Stilling: Salgsdirektør

Tlf: +47 908 88 000 E-post: andreas@mwc.no
Mwc14marsarne
Arne Kristian Langeland

Stilling: Salgs- og markedssjef

Tlf: +47 992 41 465 E-post: arne@mwc.no
Imag0005
Cecilie Prestegarden

Stilling: Salgskoordinator

Tlf: +47 482 69 632 E-post: cecilie@mwc.no
1514
Marius Moltzau

Stilling: Salgskonsulent prosjekt

Tlf: +47 986 21 578 E-post: marius@mwc.no
Artem
Artem Westervoll

Stilling: Byggeleder

Tlf: 953 05 069 E-post: artem@mwc.no
Robert(1)
Robert Tangnæs

Stilling: Byggeleder Øst

Tlf: +47 989 00 429 E-post: robert@mwc.no
Trond
Trond Sveen

Stilling: Byggeleder Vest

Tlf: +47 918 08 804 E-post: trond@mwc.no
IMG 0285
Kim-Rune Myrvang

Stilling: Serviceansvarlig

Tlf: +47 926 50 030 E-post: kim-rune@mwc.no
1517
Hans Ingjerd

Stilling: Daglig leder MWC bygg

Tlf: +47 982 08 155 E-post: hans@mwc.no
Mwc 7April14 227015
Leizl Hanssen

Stilling: Regnskapsmedarbeider

Tlf: +47 907 70 571 E-post: leizl@mwc.no
Esben2
Esben Korsvold

Stilling: Teknisk leder

Tlf: 918 66 326 E-post: esben@mwc.no
Mwc14marsjan
Jan Kiltveit

Stilling: Partneransvarlig VVS / Elektro

Tlf: +47 930 01 448 E-post: jan@mwc.no
RS Portrett Bilde Greyscale
Roger Skogberget

Stilling: Prosjekteringsleder

Tlf: +47 934 98 539 E-post: roger@mwc.no
1511
Mari Ormaasen

Stilling: Kundekoordinator

Tlf: +47 922 29 267 E-post: mari@mwc.no
20210225 102139
Bent Uvaag Johansen

Stilling: Business Controller

Tlf: 905 60 483 E-post: bent@mwc.no