Våre ansatte

MWC Gruppen AS består av trivelige og serviceinnstilte medarbeidere med god kunnskap og lang fartstid i bransjen. Vi er her for å hjelpe deg.

Niels
Niels Hodt

Stilling: Daglig leder

Tlf: 958 08 684 E-post: niels@mwc.no
Mwc 7April14 226976
Andreas Rønold

Stilling: Salgsdirektør

Tlf: +47 908 88 000 E-post: andreas@mwc.no
Mwc14marsarne
Arne Kristian Langeland

Stilling: Salgs- og markedssjef

Tlf: +47 992 41 465 E-post: arne@mwc.no
Imag0005
Cecilie Prestegarden

Stilling: Salgskoordinator

Tlf: +47 482 69 632 E-post: cecilie@mwc.no
212126582 1159251961243006 8574278412221289477 N
Marius Moltzau

Stilling: Salgskonsulent prosjekt

Tlf: +47 986 21 578 E-post: marius@mwc.no
Artem
Artem Westervoll

Stilling: Byggeleder

Tlf: 953 05 069 E-post: artem@mwc.no
Trond
Trond Sveen

Stilling: Byggeleder Vest

Tlf: +47 918 08 804 E-post: trond@mwc.no
IMG 2414
Erik Ruud Lien

Stilling: Byggeleder

Tlf: 902 62 181 E-post: erik@mwc.no
IMG 0285
Kim-Rune Myrvang

Stilling: Serviceansvarlig

Tlf: +47 926 50 030 E-post: kim-rune@mwc.no
Mwc 7April14 227015
Leizl Hanssen

Stilling: Regnskapsmedarbeider

Tlf: +47 907 70 571 E-post: leizl@mwc.no
RS Portrett Bilde Greyscale
Roger Skogberget

Stilling: Prosjekteringsleder

Tlf: +47 934 98 539 E-post: roger@mwc.no